Home  
  Results  
  Coaches  
  Admin  
  Grade  
  Team  
G0 G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8

GRADE 4
bib lname fname gender grade team_code
472 PETERSEN EMMETTE M 4 ASSUMPTION TBD
454 CORTEZ ADDISON F 4 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
453 PALOMINO ETHAN M 4 ASSUMPTION TBD
452 BALTAZAR JONATHAN M 4 ST CLEMENTS TBD
451 WILLIAMS AUSTIN M 4 ALL SAINTS TBD
450 TAYLOR TRINITY F 4 ALL SAINTS TBD
449 SHADDOX NIKO M 4 ALL SAINTS TBD
448 SANTAMARIA RICKY M 4 ALL SAINTS TBD
447 REYES JACE M 4 ALL SAINTS TBD
446 RETODO ALBERT M 4 ALL SAINTS TBD
445 RAVARA RYLIEANNE F 4 ALL SAINTS TBD
444 RAATIB HARRISON M 4 ALL SAINTS TBD
443 CHRISTIAN JACK M 4 ALL SAINTS TBD
442 BARILLAS EMILY F 4 ALL SAINTS TBD
441 ARCHIBALD JACKSON M 4 ALL SAINTS TBD
440 MCINTOSH JAMES M 4 ST EDWARD TBD
455 LIPMAN LUCAS M 4 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
456 MARSHALL ELI M 4 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
457 VESPI TOMMY M 4 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
471 RODRIGUEZ CALEB M 4 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
470 WALTON CAMILLA F 4 ALL SAINTS TBD
469 PADILLA ANEVEYA F 4 ALL SAINTS TBD
468 WHITE CEYLON F 4 OUR LADY OF GRACE TBD
467 NIERENGARTEN ILLIANA F 4 OUR LADY OF GRACE TBD
466 QUACH NOAH M 4 OUR LADY OF GRACE TBD
465 BURGE JASON M 4 OUR LADY OF GRACE TBD
464 RICHARDSON DEVON M 4 TRANSFIGURATION TBD
463 ROJAS MOISES M 4 TRANSFIGURATION TBD
462 HEUER GRAYSON M 4 TRANSFIGURATION TBD
473 YOUNG QUENTIN M 4 HOLY SPIRIT TBD
461 CASCONE ANTHONY M 4 HOLY SPIRIT TBD
460 SAMRA ZORAVAR M 4 HOLY SPIRIT TBD
459 CANNON SAVANNAH F 4 CORPUS CHRISTI TBD
458 SALCEDO ALEXANDER M 4 ST CLEMENTS TBD
439 LOPEZ ARCHIBALD KING M 4 ST EDWARD TBD
438 HOLLANDMILLER ROMAN M 4 ST EDWARD TBD
437 GUTIERREZ DONOVAN M 4 ST EDWARD TBD
417 OTT CLARA F 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
416 CORTEZ CAROLINA F 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
415 CLARK GINA F 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
414 ALVAREZ SOPHIE F 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
413 CISNEROS KEONI M 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
411 KWOK AIDAN M 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
410 FUENTEZ LOGAN M 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
409 SOWARDS SIANA F 4 ST JOSEPH FREMONT Cougers
408 HAN LILLY F 4 ST JOSEPH FREMONT Cougers
407 EVANSBODENRADER KAITLIN F 4 ST JOSEPH FREMONT Cougers
406 CHACKO NATHAN M 4 ST JOSEPH FREMONT Cougers
405 THOMAS VICTOR M 4 ST ANNE TBD
404 PHILLIPS RYAN M 4 ST ANNE TBD
403 RODARTE ABIGAIL F 4 ST JOACHIM TBD
402 PULIDOESTRADA ANNASOPHIA F 4 ST JOACHIM TBD
418 VERMA ANSHINA F 4 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
419 ALLEN AMARI M 4 ST LEANDER TBD
420 HOLDMAN DARIAN M 4 ST LEANDER TBD
436 ARDALES TYLER M 4 ST EDWARD TBD
435 ADAME GIANNA F 4 ST EDWARD TBD
431 TALAVERA LUCAS M 4 ST CLEMENTS TBD
430 RECTO JAYSON M 4 ST CLEMENTS TBD
429 MAIDEN LUCY F 4 ST CLEMENTS TBD
434 CAPUCION ANDALYN F 4 ST CLEMENTS TBD
433 GILBERT KALINA F 4 ST CLEMENTS TBD
432 PRINCE ANDREA F 4 ST CLEMENTS TBD
475 DELANEY ELVIS M 4 ASSUMPTION TBD
425 JACKSON NIA F 4 ST LEANDER TBD
424 ANTONIO MARVIN M 4 ST LEANDER TBD
423 HARRELL LONNELL M 4 ST LEANDER TBD
474 JIMENEZ JAZMYN F 4 ASSUMPTION TBD
422 BROWN JESS M 4 ST LEANDER TBD
421 CLENDINEN ISAIAH M 4 ST LEANDER TBD
400 JOHNSONJR DJ M 4 ST JOACHIM TBD