Home  
  Results  
  Coaches  
  Admin  
  Grade  
  Team  
G0 G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8

GRADE 2
bib lname fname gender grade team_code
263 GONDKOFF DAVID M 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
246 JUDAL MARLYN F 2 ST CLEMENTS TBD
245 HENRIQUEZ VICENTE M 2 ST CLEMENTS TBD
244 CARLISLE BROOKLYN F 2 ST CLEMENTS TBD
243 TANG PRESTON M 2 TRANSFIGURATION TBD
242 FONG RYDER M 2 TRANSFIGURATION TBD
241 CHAN EVAN M 2 TRANSFIGURATION TBD
240 PONUGOTI DHIRAJ M 2 TRANSFIGURATION TBD
239 PONUGOTI DHARANI F 2 TRANSFIGURATION TBD
238 PAAT JACOB M 2 HOLY SPIRIT TBD
237 TUBERA MAXINE F 2 HOLY SPIRIT TBD
236 TATAD AMELIE F 2 HOLY SPIRIT TBD
235 ONG ANGELI F 2 HOLY SPIRIT TBD
234 GRIJALVA ELISE F 2 HOLY SPIRIT TBD
233 ESTRADA REAGAN F 2 HOLY SPIRIT TBD
247 RAMOS JAYLEEN F 2 ST CLEMENTS TBD
248 ALDERETE KAILEE F 2 OUR LADY OF GRACE TBD
262 PHELANRUIZ GIANNA F 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
261 PALVADI GEETHIKA F 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
260 OMIDIAN LILIANA F 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
259 MANGIOLA ANTHONY M 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
258 GWERDER ERIC M 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
257 FORD CLARK M 2 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
256 PERRAS ATHENA F 2 ST FELICITAS TBD
255 JUAREZ III ANTONIO M 2 ST FELICITAS TBD
254 LEGASPI STELLA F 2 ST FELICITAS TBD
253 RAMIREZ ALLEN M 2 ST FELICITAS TBD
252 DAVID OLIVIA F 2 ST FELICITAS TBD
251 SIOTECO DYLAN M 2 ST FELICITAS TBD
250 SANTIAGO MIKHAILA F 2 ST CLEMENTS TBD
249 SCHULT ASHANTI F 2 OUR LADY OF GRACE TBD
232 ALCORAN AUBRYN F 2 HOLY SPIRIT TBD
231 FOGGOA ROBERT M 2 ST JOSEPH FREMONT Cougers
214 NELSON XOLANI F 2 ST ANNE TBD
213 HOLDMAN OSIRIS M 2 ST LEANDER TBD
212 CHEN KYLE M 2 ST LEANDER TBD
211 WILSON FEDDIE M 2 ST LEANDER TBD
210 SANTIAGO DIONISIO M 2 ST LEANDER TBD
209 JONES BOBBY M 2 ST LEANDER TBD
208 WAUGAMAN LIAM M 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
207 TELLO REGINA F 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
206 STALLINGS ATHENA F 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
205 ROMERO KALEV M 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
204 DOKES MYLES M 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
203 MORAN STELLA F 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
202 FLORES ADRIEL M 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
201 AUJLA MANRAJ M 2 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
215 ORTEGA ANGELINA F 2 ST JOACHIM TBD
216 COLEMAN GABRIEL M 2 ST EDWARD TBD
230 KHOURY KALEY F 2 ST JOSEPH FREMONT Cougers
229 TORRES TRAVIS M 2 ALL SAINTS TBD
228 CANAL MATTHEW M 2 ALL SAINTS TBD
227 CANAL AARON M 2 ALL SAINTS TBD
226 BARILLAS ADRIANNA F 2 ALL SAINTS TBD
225 ST. JAMES GRACE F 2 ASSUMPTION TBD
224 CHILDS JESSICA F 2 ASSUMPTION TBD
223 MARSHALL ERIN F 2 ST EDWARD TBD
222 MARIANO TYLER M 2 ST EDWARD TBD
221 MAGTOTO KAILYN F 2 ST EDWARD TBD
220 MAESTRE AMELIA F 2 ST EDWARD TBD
219 GUTIERREZ NOAH M 2 ST EDWARD TBD
218 GARCIA EVELYN F 2 ST EDWARD TBD
217 DE JESUS CAILYN F 2 ST EDWARD TBD
200 TARAPE ELIJAH M 2 ST JOACHIM TBD