Home  
  Results  
  Coaches  
  Admin  
  Grade  
  Team  
G0 G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8

GRADE 3
bib lname fname gender grade team_code
377 RAMIREZ ANTHONY M 3 ST ANNE TBD
356 HEUER GRAYSON M 3 TRANSFIGURATION TBD
355 BAIK DAVID M 3 TRANSFIGURATION TBD
354 SAMRA ZORAVAR M 3 HOLY SPIRIT TBD
353 PARAN TANMAY M 3 HOLY SPIRIT TBD
352 YOUNG QUENTIN M 3 HOLY SPIRIT TBD
351 CASTILLO DOMINIC M 3 HOLY SPIRIT TBD
350 CASCONE ANTHONY M 3 HOLY SPIRIT TBD
349 DUMALIG ALEXIS F 3 HOLY SPIRIT TBD
348 ALLEN AMARI M 3 ASSUMPTION TBD
347 NIERENGARTEN ILIANA F 3 ASSUMPTION TBD
346 HOSAKA BRADY M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
345 SANCHEZ TOKI KALIYA F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
344 BRUMM TREY M 3 CORPUS CHRISTI TBD
342 JACKSON NIA F 3 ST LEANDER TBD
343 ANTONIO MARVIN M 3 ST LEANDER TBD
341 HARRELL LONNELL M 3 ST LEANDER TBD
340 CLENDINEN ISAIAH M 3 ST LEANDER TBD
357 ROJAS MOISES M 3 TRANSFIGURATION TBD
358 VESPI TOMMY M 3 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
359 ALEXANDER MAX M 3 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
376 PEREZ DALE M 3 ALL SAINTS TBD
375 PRATER JAMES M 3 ASSUMPTION TBD
374 ZAHRADKA CHRISTIAN M 3 ASSUMPTION TBD
373 PALOMINO ETHAN M 3 ASSUMPTION TBD
372 MAGLIULO DOMENIC M 3 CORPUS CHRISTI TBD
371 ACOSTA JHOESELL M 3 ST ANNE TBD
370 WILLIAMS AUSTIN M 3 ALL SAINTS TBD
369 TAYLOR TRINITY F 3 ALL SAINTS TBD
368 SHADDOX NIKO M 3 ALL SAINTS TBD
367 SANTAMARIA RICKY M 3 ALL SAINTS TBD
366 REYES JACE M 3 ALL SAINTS TBD
365 RAVARA RYLIE ANNE F 3 ALL SAINTS TBD
364 GILLIS JACK M 3 ALL SAINTS TBD
363 DOVAL CALI F 3 ALL SAINTS TBD
362 BARILLAS EMILY F 3 ALL SAINTS TBD
361 ARCHIBALD JACKSON M 3 ALL SAINTS TBD
360 MAFLAHI MAY F 3 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
339 HOLDMAN DARIAN M 3 ST LEANDER TBD
338 CHACKO NATHAN M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
317 CURTIS MAGGIE F 3 ST EDWARD TBD
316 HOLLANDMILLER ROMAN M 3 ST EDWARD TBD
315 LOPEZ ARCHIBALD KING M 3 ST EDWARD TBD
314 ARDALES TYLER M 3 ST EDWARD TBD
313 RUIZ JARRED M 3 ST EDWARD TBD
312 PALMER ZAIRE M 3 ST JOACHIM TBD
311 JOHNSONJR DJ M 3 ST JOACHIM TBD
310 PULIDOESTRADA ANNASOPHIA F 3 ST JOACHIM TBD
309 RODARTE ABIGAIL F 3 ST JOACHIM TBD
308 PADILLA ANEVEYA F 3 ST JOACHIM TBD
307 SAHOO SHASHWAT M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
306 MINA DAVID M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
305 MANDAL DYLAN M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
304 IYER ROHAN M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
303 BHIMANI NEEL M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
302 BHIMANI JAY M 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
301 MINA JAZMYN F 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers
318 CHEN DAMARIS F 3 ST EDWARD TBD
319 ADAME GIANNA F 3 ST EDWARD TBD
320 KWOK AIDAN M 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
337 HUANG CONNOR M 3 ST CLEMENTS TBD
336 NORTHINGTON JACOB M 3 ST CLEMENTS TBD
335 TALAVERA LUCAS M 3 ST CLEMENTS TBD
334 RECTO JAYSON M 3 ST CLEMENTS TBD
333 CAPUCION ANDALYN F 3 ST CLEMENTS TBD
332 ROBERTSON LONDON F 3 ST CLEMENTS TBD
331 GILBERT KALINA F 3 ST CLEMENTS TBD
330 PRINCE ANDREA F 3 ST CLEMENTS TBD
329 KIM JOSHUA M 3 ST CLEMENTS TBD
328 VERMA ANSHINA F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
327 OTT CLARA F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
326 OLMEDO MELISSA F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
325 CORTEZ CAROLINA F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
324 CLARK GINA F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
323 ALVAREZ SOPHIE F 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
322 STANCILL JAYDEN M 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
321 MONTEROLA NATHAN M 3 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
300 SOWARDS SIANA F 3 ST JOSEPH FREMONT Cougers