Home  
  Results  
  Coaches  
  Admin  
  Grade  
  Team  
G0 G1 G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8

GRADE 1
bib lname fname gender grade team_code
147 EPLETT JAMES M 1 HOLY SPIRIT TBD
159 NAKKEN JAXON M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
160 PETERSON NATHAN M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
161 YANG KAIYI M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
162 SHAFSKY OWEN M 1 CORPUS CHRISTI TBD
164 IBAY KURIZMA F 1 ST ANNE TBD
165 GAOTEOTE JENNAH F 1 ST ANNE TBD
166 BRANLEY CHELSEA F 1 ST ANNE TBD
167 PHIPPS DONOVAN M 1 ST ANNE TBD
158 MILLER PATRICK M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
157 KUNICH RYAN M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
156 HUR ALEX M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
148 DANG MADELEINE F 1 HOLY SPIRIT TBD
149 HARRIS ADRINA F 1 HOLY SPIRIT TBD
150 PONG DANICA F 1 HOLY SPIRIT TBD
151 BAKER JJ M 1 ALL SAINTS TBD
152 PADILLA SANTIAGO M 1 ALL SAINTS TBD
153 SHADDOX ELIJAH M 1 ALL SAINTS TBD
154 ARDIRE LANDON M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
155 ARANDA LUCAS M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
168 LOPEZ AADEN M 1 ASSUMPTION TBD
169 NARANJO IZEL F 1 ASSUMPTION TBD
170 VENEGAS PALOMA F 1 ASSUMPTION TBD
182 LOVETT AIDEN M 1 TRANSFIGURATION TBD
183 PERRAS CARMEN F 1 ASSUMPTION TBD
184 PETERSEN LUKE M 1 ASSUMPTION TBD
186 OLIVER AARYN M 1 ASSUMPTION TBD
187 SURDILLA SARA F 1 ST ANNE TBD
189 SOLIS JENELLE F 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
190 GATES TANNER M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
191 GARCIA ELIJAH M 1 ST CLEMENTS TBD
181 GREEN JAXON M 1 CATHOLIC COMMUNITY OF PLEASANTON TBD
180 NUBIN TYLER M 1 ST LEANDER TBD
179 SAHELI SHILOH M 1 ST LEANDER TBD
171 WILLIAMS SKYLAR M 1 ASSUMPTION TBD
172 NAMAN LILLY F 1 ASSUMPTION TBD
173 KENNEDY LANDON M 1 ASSUMPTION TBD
174 KWOK ETHAN M 1 ASSUMPTION TBD
175 PECSON AKIRA F 1 ST LEANDER TBD
176 BURGES ROSA JULIANA F 1 ST LEANDER TBD
177 LEWIS DAYLAN M 1 ST LEANDER TBD
178 CUNNINGHAM SAMUEL M 1 ST LEANDER TBD
192 BALOGH AYLA F 1 TRANSFIGURATION TBD
146 VASQUEZ ELIJAH M 1 HOLY SPIRIT TBD
100 CAPLES VIOLET F 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
114 MARSHALL ANDREW M 1 ST EDWARD TBD
115 MARTY-LEWIS JULIAN M 1 ST EDWARD TBD
116 WOON THOMAS M 1 ST EDWARD TBD
117 LAT ALYSSA F 1 ST EDWARD TBD
118 DUNGCA MARCO M 1 ST CLEMENTS TBD
120 HENRIQUEZ SANTIAGO M 1 ST CLEMENTS TBD
121 LAZARO JAYLAN M 1 ST CLEMENTS TBD
188 STDENNISTHORNE LYRIC M 1 ST JOACHIM TBD
113 GOVINDARAJAN AJAY M 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
112 BALTAZAR TOBIAS M 1 ST JOACHIM TBD
111 SMITH REXAVIAN M 1 ST JOACHIM TBD
101 BERNALES EVAN M 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
102 PHAM SPENCER M 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
103 DAYEH LUCIJA F 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
104 QUOCK JAREC M 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
105 IGANO VICENTE M 1 ST JOACHIM TBD
106 HERNANDEZ ALEXA F 1 ST JOACHIM TBD
107 MAGALIT ADRIEL M 1 ST JOACHIM TBD
108 RAJODURAN JACOB M 1 ST JOACHIM TBD
122 MUDZINSKI DEVIN M 1 ST CLEMENTS TBD
123 SHIVAKUMAR RIYANSH M 1 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
124 SOKOLICH FINN M 1 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
136 MADARANG GIANNA F 1 HOLY SPIRIT TBD
137 TORRES MARK M 1 HOLY SPIRIT TBD
138 FRANCIS LEANDER M 1 HOLY SPIRIT TBD
163 HOSKINSON BRODY M 1 HOLY SPIRIT TBD
141 NAVARRO RYAN M 1 HOLY SPIRIT TBD
142 DORIA JACOB M 1 HOLY SPIRIT TBD
143 SANTOS BELLA F 1 HOLY SPIRIT TBD
144 NGUYEN ALYSSA F 1 HOLY SPIRIT TBD
135 CANOTAL CALEB M 1 HOLY SPIRIT TBD
134 ABAR EMMY F 1 HOLY SPIRIT TBD
133 LOPEZ SALVADOR M 1 TRANSFIGURATION TBD
125 JAINI SAHASRA F 1 OUR LADY OF GUADALUPE TBD
126 ENO CHACE M 1 ST JOSEPH FREMONT Cougers
127 HANCOCK HAYLEE F 1 TRANSFIGURATION TBD
128 ROGGE GABRIELLE F 1 TRANSFIGURATION TBD
129 SKORNYAKOV SASHA F 1 TRANSFIGURATION TBD
130 TERASHIMA KYLIE F 1 TRANSFIGURATION TBD
131 ESCORCIO LUCAS M 1 TRANSFIGURATION TBD
132 JOHANSON NATHAN M 1 TRANSFIGURATION TBD
145 QUITEVIS CAMILLE F 1 HOLY SPIRIT TBD